Mapa Dojazdu


Wyświetl większą mapę

  
MEGA-TRUCK

Grzędy
Al. Krakowska 28
05-555 Tarczyn

 

                                                                                                                                                                                                      

Grzędy znajdują się w odległości 20 km od Warszawy                                                                                                                                            jest to 398 kilometr 5 słupek  trasy E7.                                 

                                                                                                                                                                                                                                                               Współrzędne GPS                                                                                                                                                                                                                       N520012016'    E200849347'                                                                                                                                                  

                                

 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.megatruck.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.