O firmie

 

 

  

UWAGA! NOWA STRONA INTERNETOWA

https://megatruck.otomoto.pl/ 

http://megatruckservice.pl/

 

 

 

MEGA-TRUCK

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!

 
Firma Mega Truck posiada duże doświadczenie w imporcie, sprzedaży samochodów ciężarowych, dostawczych oraz przyczep i naczep. 

 Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.

W sprzedaży posiadamy ponad 60 samochodów ciężarowych. Realizujemy również indywidualne zapotrzebowania, więc jeśli szukasz konkretnego pojazdu- skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy.

Każde z naszych aut jest na bieżąco sprawdzane pod względem stanu technicznego więc nie "kupujesz kota w worku".

Ponadto prowadzimy również serwis samochodów ciężarowych.  Posiadamy halę                   o powierzchni 800 m2  wyposażoną w profesjonalny sprzęt.

Drogi Kliencie! Jeżeli jesteś zainteresowany naszym autem, a chcesz zmienić nadwozie, dajemy Ci taką możliwość, dlatego:

SAM WYBIERZ NADWOZIE - MY JE ZAMONTUJEMY!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 600 480 901, megatruck@megatruck.pl

 Plac wystawowy
Grzędy
Al. Krakowska 28
05-555 Tarczyn 


 

 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.megatruck.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.